TURK KOMPOZIT 2019 EĞLENCE SEKTÖRÜ BASIN BÜLTENİ

TURK KOMPOZIT 2019 Kompozit Zirvesi 10-12 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda kompozit sektörü profesyonellerini bir araya getirecektir.

Türk Kompozit sektörü için en büyük buluşma, sunum ve sergi alanı olan TURK KOMPOZIT 2019 genişletilmiş kapsamı ile bu yıl katılım açısından daha büyük ve etkili bir Zirve gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Heyecanla hazırlanmakta olduğumuz fuar tarihi yaklaşırken fuar içeriği hakkında bazı bilgiler aşağıda tarafınıza sunulmaktadır;

Bu yıl fuarın önemli bileşenlerinden birisi de spor, eğlence, tatil, dinlenme sektörüne yönelik ürün ve çözümlerin sergilenmesi olacaktır. Bu sektör yüksek performanslı, hafif, estetik kompozit ürünlerin yenilikçi tasarımlarla birleştiği bir alandır. Aynı zamanda 300 Milyon USD üzerindeki büyüklüğü ile Türkiye, kompozit pazarının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır, sektör Türkiye’de, Avrupa ve Dünya büyüme oranının üzerinde bir büyüme göstermektedir.

Su Parkları, açık hava parkları, lunaparklar, dev akvaryumlar, tema/şehir parkları, macera tutkunları için spor ve aktivite ekipmanları, şehir mobilyaları, kent estetiği ve benzeri konseptlerde ürünlerle son tüketicilerin de heyecan duyduğu tasarımlara imza atılan bu sektör her kesimden ziyaretçi için merak uyandırmaktadır. Aynı zamanda sektör profesyonelleri için de yeni deneyim kazanımları ve işbirliği olanakları vaat etmektedir.

Bu büyük buluşmaya tüm sektör mensuplarını bekliyor, keyifli ve verimli paylaşım olanakları diliyoruz.