TURK KOMPOZIT 2019  SPONSORLUK GRUPLARI HAKKINDA

Kompozit Sanayicileri Derneği; ilkini 2013, ikincisini 2015 ve üçüncüsünü de 2017 yıllarında düzenlediği Kompozit Etkinliği’nin dördüncüsünü 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirecektir.

Etkinliğimiz bu yıl SEREKS FUARCILIK ile isbirliği içerisinde yine Fuar olarak düzenlenmektedir. “3. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Fuarı” veya kısaca “TURK KOMPOZIT 2019 KOMPOZİT ZİRVESİ” kompozit sanayine özgü üretim, isleme ve uygulama metodları basta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içerecektir.

Özellikle hammaddeler (reçineler, elyaf ve takviye malzemeleri, teknik tekstiller, termosetler, termoplastikler, katkı malzemeleri), yarı ve ara ürünler, nihai ürünler, isleme teknolojileri, makina ve ekipmanlar, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri, ürün tanıtımları ve ödüller çerçevesinde sunulacaktır.

Etkinlik katılımcılara öncelikle Türkiye’nin yükselen bir sektöründe yer almanın ve güçlerimizi birlestirerek sektörün en güçlü tanıtımını yapmanın fırsatını sağlayacaktır. Katılımcılar, yerel ve bölgesel kullanıcılarla bir araya gelecek, ürünlerini, hizmetlerini sunma, sağlıklı is iliskileri gelistirme sansına sahip olacaklardır.

Etkinlik, yerel ve bölgesel kullanıcılara, kompozit üreticilerine, hammadde tedarikçilerine, hizmet servislerine ulasabilme, en son teknolojik uygulamalar hakkında bilgi alma fırsatı sunmaktadır. Sektörün profesyonellerine ise is ve kariyer fırsatları yaratmaktadır. Öğrencilere kompozit sektörünün sunduğu ürün ve hizmetleri tanıma fırsatı vermektedir.

3 gün sürecek etkinlikte 109 ürün sergi alanında 200’e yakın markanın ürünlerini tanıtmaları, çok sayıda uzman ve firmanın teknik ve ticari sunumlar yapmaları beklenmektedir.

Etkinlik ile ilgili olarak aşağıda bulunan sponsorluk gruplarına sponsor arayışımız devam etmektedir. Basvuruda bulunmak isteyen firmaların [email protected] adresine ilgilendikleri sponsorluk baslığını belirterek basvurmaları gerekmektedir.

SPONSORLUK GRUPLARI HAKKINDA