TURK KOMPOZIT 2019 KOMPOZİT ZİRVESİ SERGİ ALANI KATILIMI SON 4 YER!

Kompozit Sanayicileri Derneğimiz; ilkini 2013, ikincisini 2015 ve üçüncüsünü de 2017 yıllarında düzenlediği Kompozit Etkinliği’nin dördüncüsünü 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirecektir.

Etkinliğimiz bu yıl SEREKS FUARCILIK ile isbirliği içerisinde yine Fuar olarak düzenlenmektedir. “3. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Fuarı” veya kısaca “TURK KOMPOZIT 2019 KOMPOZİT ZİRVESİ” kompozit sanayine özgü üretim, işleme ve uygulama metodları başta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içerecektir.

TURK KOMPOZIT 2019 Kompozit Zirvesi Türk Kompozitinin ulaştığı noktayı bir kez daha sergilemenin yanı sıra bir dizi etkinliğe de sahne olacaktır. Özellikle hammaddeler (reçineler, elyaf ve takviye malzemeleri, teknik tekstiller, termosetler, termoplastikler, katkı malzemeleri), yarı ve ara ürünler, nihai ürünler, işleme teknolojileri, makina ve ekipmanlar, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri ve ürün tanıtımları çerçevesinde sunulacaktır. Öncelikle yüzü aşkın sergi alanında katılımcı firmalar, temsilcisi oldukları kurum ve kuruluşlar ile birlikte müşterilerini ağırlayacaklardır.

Katılımcılar, yerel ve bölgesel kullanıcılarla bir araya gelecek, ürünlerini, hizmetlerini sunma, sağlıklı iş ilişkileri geliştirme şansına sahip olacaklardır.

Fuarımıza sergi alanı alanı alarak katılmak için son 4 yer kalmıştır. Sizleri bu etkinliğimizde katılımcı veya ziyaretçi olarak aramızda görmek gücümüze güç katacaktır. Başvuru için 0216-6851268 nolu telefonu arayabilir veya info@kompozit.org.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.